Serdeczny zespół fundacji

Edukacja przyszłości – kto za tym stoi? My!

Przedsiębiorcy, innowatorzy, specjaliści – to właśnie zespół Hearty Foundation. Poznaj tych, którzy pomagają dzieciom w rozwoju pasji i nauce!

Hearty-129

Serdeczny zarząd

Hearty-153

Alicja Magiera-Bąk​

Supermoc:

Dyrektor Fundacji & Członkini Zarządu

728 327 057

alicja@serdeczna.org

Hearty-159

Paulina Wójtowicz

Supermoc:

Prezeska Fundacji

608 390 251

paulina@serdeczna.org

Hearty-129

Agnieszka Hopciaś

Supermoc:

Członkini Zarządu

602 172 662

aga@serdeczna.org

Hearty-195

Przemek Stanisz

Supermoc:

Wiceprezes Fundacji

694 685 905

przemek@serdeczna.org

Serdeczny zespół

Hearty-144

Jakub Jasek

Supermoc:

Serdeczny Project Manager

jakub.jasek@serdeczna.org

Hearty-137

Anna Rączka

Supermoc:

Serdeczna Project Managerka

anna.raczka@serdeczna.org

Hearty-169

Agnieszka Sznajder

Supermoc:

Serdeczna Project Managerka

agnieszka.sznajder@serdeczna.org

Karolina

Karolina Chećko​

Supermoc:

Serdeczna Marketing Managerka

karolina.checko@serdeczna.org

IMG_20211115_103324-EDIT

Piotr Leniartek​

Supermoc:

Serdeczny Koordynator projektu Serdeczna Akademia

piotrleniartek@serdeczna.org

Hearty-133

Filip Płoskonka

Supermoc:

Serdeczny Nauczyciel Matematyki

filip@serdeczna.org

Serdeczni ambasadorowie

Anna Dutkiewicz

Anna Dutkiewicz

Supermoc:

Czarodziejka pomysłów

anna.d@serdeczna.org

Anna Piwowarczyk

Anna Piwowarczyk

Supermoc:

Psycholog projektów

anna@serdeczna.org

Jagoda Lewandowska

Jagoda Lewandowska

Supermoc:

Serdeczny fundraising

jagoda@serdeczna.org

Edyta Hopciaś

Edyta Hopciaś

Supermoc:

Serdeczna Graficzka

edyta@serdeczna.org

Jakub Adamczyk

Jakub Adamczyk

Supermoc:

Web developer – techniczny freak!

jakub.adm@gmail.com

Vitaly Tsys

Vitaly Tsys

Supermoc:

Serdeczny wideo-master

vitaly.tsys@gmail.com

Może to właśnie na Ciebie czekamy? Zapraszamy do naszego serdecznego zespołu

Napisz do nas 
info@serdeczna.org