Hearty Young Leaders

Cześć!

Jestem Julia, mam 17 lat i przez najbliższy czas będziemy spotykać się na Facebooku Fundacji Hearty. Dlaczego? Bo właśnie startujemy z nowym projektem ,,Hearty Young Leaders”, w którym przekażemy Wam ogromne pokłady inspiracji i motywacji, płynące z prawdziwych historii osób, które osiągnęły życiowy sukces, choć ich droga wcale nie była łatwa.

W Hearty zauważyliśmy, że młodym ludziom często brakuje dobrych wzorców, zachęty do działania, a jeśli już chcą się go podjąć, to często nie mają pomysłu, co chcieliby zrobić. W projekcie wychodzimy temu naprzeciw.

Chcemy pokazać rzeczywistość z zupełnie nowej perspektywy – oczami ludzi, którzy chcą zmieniać świat i mają wizję, jak to zrobić. Naszym celem jest Wasza motywacja i inspiracja – przekazanie Wam chęci do działania oraz udowodnienie, że w każdym z nas drzemie siła i potencjał do małych – wielkich kroków.

Dzięki wywiadom z aktorami, przedsiębiorcami i innymi osobami, które osiągnęły sukces, chociaż w życiu łatwo nie mieli, tworzymy społeczność osób, które chcą działać. Nasi bohaterowie w obliczu niepowodzeń, przeciwności losu, nie poddali się, podnosili wysoko głowę i nie bali  się marzyć. Społeczność tych, którzy chcą i będa zmieniać świat. Społeczność, która dzięki wymianie doświadczeń i wzajemnemu wsparciu będzie tworzyć lepsze jutro.

Projektem opiekuje się: Julia Zając

 

Julia Zając – zawsze uśmiechnięta, przedsiębiorcza 17- latka z głową pełną pomysłów.

Poza Hearty Foundation, aktywnie bierze udział w życiu Stowarzyszenia SIEMACHA, pełniąc rolę liderki, która organizuje wydarzenia i spotkania, prowadzi warsztaty, gra w zespole jako pianistka, a przede wszystkim aktywnie uczestniczy w życiu swojej placówki.

Od dwóch lat reprezentuje swoje liceum w konkursach debat oksfordzkich, spełniając zadania czwartej, ostatniej mówczyni zespołu. Interesuje się grafiką i historią, biega, a od ponad roku trenuje kickboxing, jednak jej największą pasją jest zarządzanie projektami.

Jednym z największych osiągnięć Julii jest organizacja nocy edukacyjno – filmowej ,,Czas zmian”, dla wychowanków trzech placówek Stowarzyszenia SIEMACHA oraz współorganizacja ogólnopolskiego projektu ,,Postaw na przedsiębiorczość” w ramach olimpiady Zwolnieni z Teorii, w którym razem ze swoim zespołem edukowali młodych w zakresie przedsiębiorczości poprzez liczne wywiady, warsztaty oraz prelekcje w szkołach średnich.

Dołączyła do Fundacji Hearty na początku tego roku, aby tak jak reszta hearty leaderów – przyczynić się do zmiany jutra, na lepsze. Z nami skutecznie uczy się programowania i zarządzania.