Buduj i wspieraj poczucie własnej wartości – efekty kursu

Dzieci trzymają przed sobą swoje rysunki czyli efekty kursu "Buduj i wspieraj poczucie własnej wartości".

W Hearty uwielbiamy sprawiać, aby dzieciakom i młodzieży nie schodził uśmiech z twarzy. No i oczywiście uwielbiamy, gdy dzięki zaangażowaniu naszych wolontariuszy i nam, nasi podopieczni uczą się nowych, pożytecznych rzeczy. A niewątpliwie poczucie własnej wartości do takich rzeczy należy.

Jakiś czas temu w końcu odbyły się długo wyczekiwane warsztaty “Buduj i wspieraj poczucie własnej wartości” (więcej informacji nt kursu można znaleźć pod tym linkiem), przeprowadzone przez serdeczną Patrycję Smolik.

Jak mówi Patrycja:

Bardzo mało mówi się o budowaniu i wzmacnianiu poczucia własnej wartości u dzieci, a przecież to ma wpływ na całe jego życie. I to w każdym obszarze. Mając tego świadomość, pracujemy nad tym, aby dzieci miały możliwość zobaczenia siebie chociaż raz w pozytywnym świetle. Żeby miały możliwość zobaczenia, że każdy ma inny zestaw talentów i predyspozycji, i każdy jest ok, a ta różnorodność daje nam możliwość budowania skutecznych grup i zespołów.

Patrycja, przy wsparciu mentora – Alicji Magiery-Bąk, przekazała bardzo dużo pozytywnej energii dla dzieci i młodzieży z Katolickiej Fundacji w Katowicach, a podopieczni tej fundacji przyswoili sporą dawkę użytecznej wiedzy. I to wszystko w przyjaznej atmosferze! Zresztą…co tu dużo pisać. Zdjęcia uśmiechniętych dzieci mówią same za siebie. 🙂

Fundacja Hearty pomaga dzieciom nie tracić nadziei w tych trudnych czasach. Gdy widzimy uśmiech na ich twarzach i radość z udziału w warsztatach, nie straszne nam żadne przeciwności.

Dlatego z przyjemnością każdego dnia wypełniamy naszą misję.

Jako fundacja, kładziemy duży nacisk na sferę emocjonalną dziecka. Projektujemy i wdrażamy zajęcia, które kształtują pozytywne nawyki, bardzo potrzebne w dorosłym życiu” (Alicja Magiera-Bąk, Koordynator Projektów w Fundacji Hearty).

No i jak to się mówi… Apetyt rośnie w miarę jedzenia. A my chcemy jeszcze więcej uśmiechów na dziecięcych twarzach! I dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach Patrycji.

A jak już mowa o apetycie, to zwieńczeniem kursu było pałaszowanie pysznej pizzy. 🙂

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z projektem Patrycji.

Serdeczności!

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij