„You can do IT” & Cisco – efekty wspólnego projektu

Grupa uczestników projektu "You can do IT" & Cisco

You can do… many things! They can do IT! Początkiem września 2020 r. zrealizowany został projekt Cisco, o którym pisaliśmy jakiś czas temu. 19 dzieciaków zaspokoiło swój głód wiedzy (ale była też pizza!), nabywając nowe umiejętności. 

Wraz z pracownikami firmy Cisco, zaplanowaliśmy bardzo ciekawy projekt – You can do IT, o którym – jeśli ci gdzieś przepadł – pisaliśmy o tutaj . Tak naprawdę na ten projekt zapisać mógł się każdy, dlatego 3 września 2020 roku w jednym miejscu spotkało się 19 bardzo kreatywnych dzieci.

Jak możesz się domyślać, w tym szalonym okresie pandemii nie jest łatwo organizować wydarzenia, ale podołaliśmy. Dzięki wspaniałej gościnie genialnego Kreatech mogliśmy się spotkać w przestrzeni kreatywnej i przyjaznej dzieciom i uruchomić nasze wszystkie zwoje! Bo działo się sporo.

Na samym początku oczywiście musieliśmy się zapoznać (bo tak się, rzecz jasna, łatwiej pracuje!). Następnie miała miejsce prezentacja modułów Zarządzanie Analityka. Potem przeszliśmy do zgłębiania tajników wiedzy z robotyki, które przeprowadził pan Marek – przesympatyczny właściciel Kreatech. Następnie poszerzyliśmy wiedzę z pozostałych modułów, tj.z języka angielskiego, HR, i Komunikacji komputerowej, aby na samym końcu skupić się na pałaszowaniu przepysznej pizzy i rozmowach.

Zarówno uczestnicy projektu, jak i mentorzy dali z siebie wszystko.

Panie Marku, Waldku, Asiu, Adriano, Marysiu, Olu i Sławku – jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy za tę solidną dawkę wiedzy. Było naprawdę wystrzałowo.

Share on facebook
Udostępnij
Share on linkedin
Udostępnij